Autodesk Fusion – oprogramowanie CAD/CAM/CAE oparte na chmurze

Design (Projektowanie)

Zakładka Design (Projektowanie) to wszystko co pozwoli Ci przenieść swój pomysł w wirtualną rzeczywistość. Dzięki specjalistycznym narzędziom jakie posiada Autodesk Fusion 360 zaprojektujesz swój projekt 3D. Korzystaj z zaawansowanych modułów takich jak bryły, powierzchnie, siatki oraz swobodne formowanie. 

Bryły

Mnóstwo funkcji dla projektowania w formacie brył – to własnie ofertuje nam narzędzie jakim jest Fusion 360. Bardzo intuicyjne narzędzie, które sprawi, że będziesz chciał projektować jeszcze więcej. Twórz to co podpowiada Ci Twój umysł a efekty zobaczysz w przestrzeni 3D !

Powierzchnie

Projektowanie za pomocą powierzchni pozwoli Ci wykonać nietypowe geometrie, których nie byłeś wstanie wykonać za pomocą modelowania bryłowego. Wykonaj element a następnie przekształć w wersje bryły 3D jednym kliknięciem.

Siatka

Kolejnym narzędziem pracy Autodesk Fusion 360 jest możliwość edycji siatki. Pozwala dokonać zmian, napraw oraz innych czynności niezbędnych do poprawy Twojego produktu aby w poźniejszym etapie uniknąć błędów oraz przyspieszyć swój proces wykonania.

Arkusz Blach

Arkusze Blach to nie rozłączny element procesu projektowania. Dzięki temu środowisku łatwo zaprojektujesz elementy z blachy oraz eksportujesz w rozszerzeniu DXF do produkcji cięcia laserem, wodą lub plazmą. Za pomocą niezbędnych narzędzi do gięcia stworzysz wszystko czego potrzebujesz.

Chcesz zobaczyć możliwości Fusion 360 ? Umów się na prezentacje onlinE

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security