Autodesk Fusion – oprogramowanie CAD/CAM/CAE oparte na chmurze

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która wychodząc na przeciw użytkownikom wykonała Polską wersję oprogramowania dla Autodesk Fusion 360. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam w zrozumiały sposób przetłumaczyć na polską wersję językową. Zadbaliśmy o to, aby nowicjusze mogli zrozumieć działanie zawartych w nim funkcji oraz narzędzi. Język ojczysty sprawi, że Twoja praca stanie się szybsza i łatwiejsza.  Sprawdź szczegóły poniżej !

Przeglądarka Spolszczenia

Pracuj po Polsku !

Szanowni Państwo, dziękujemy za dotychczasowe wsparcie w projekcie Polskiej wersji językowej dla oprogramowania Autodesk Fusion 360. Od listopada 2022r firma Autodesk wprowadziła swoją oficjalną wersję tłumaczenia dla programu. Nasze tłumaczenie działa nadal oraz jest uzupełniane pod kątem zmian. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z w/w telefonami.

Spolszczenie działa z każdą wersją Autodesk Fusion 360 
– Personal Use
– Educational
– Subscription
Aktualizacje wysyłane są na bieżąco.  Łatwy i prosty instalator.

Dostępne na

Opinie klientów

Ania
Ania
www.sklepcad.pl
Read More
Od miesiąca korzystam z Fusion360. Nieco obawiałam się specjalistycznego angielskiego- co za tym idzie samego programu. Znajomy polecił mi to spolszczenie i nie ukrywam, że bardzo mi pomogło przy nauce programu. Język przystępny- i równocześnie profesjonalny. Zachęcam do kupna spolszczenia - warto zainwestować.
S.W
S.Wwww.sklepcad.pl
Read More
Korzystam z Fusiona kilka dobrych miesięcy, na początku korzystałem w oryginalnym języku tj. Angielskim. Po jakimś czasie zaryzykowałem i wykupiłem spolszczenie do Fusiona i powiem szczerze, że teraz nie wyobrażam sobie korzystać z Fusiona bez spolszczenia, wszystko pięknie spolszone, jako że najbardziej korzystam z modułu CAM to o tym mogę powiedzieć najwięcej, wszystkie cykle obróbki 2d i 3d spolszone wraz z opisami!!!! Mało tego, po aktualizacji w Fusion do którego dochodzi jakaś nowa funkcja, to po niedługim czasie jest też aktualizacja spolszczenia do tej funkcji. Szczerze bardzo polecam to spolszczenie!!!​
Marcin
Marcinwww.sklepcad.pl
Read More
Na początku mojej przygody z Fusionem bariera językowa była nie do przejścia. Odezwał się do mnie Mateusz(autor) i zaproponował spolszczenie. Jest ono wykonane bardzo starannie i profesjonalnie. Aktualizacje spolszczenia są bieżąco. Polecam serdecznie Pana Mateusza i jego ofertę.
Mmtech s.c
Mmtech s.cwww.sklepcad.pl
Read More
Polecam, aktualizacje robione na bieżąco. Full support na telefon lub @, lub zdalny pulpit Polecam !
Previous
Next

Projektowanie (Design)

Zrozum oraz naucz się funkcjonowania Autodesk Fusion 360 ! Przenieś wyobraźnie w bryły przestrzenne i zobacz efekt wizualny. Rozwijaj swoje umiejętności dzięki wszechstronnej edycji.
Język Polski obejmuje:

– Bryły (Solid)
– Powierzchnie (Surface)
– Siatka (Mesh)
– Blachy (Sheet Metal)
– Tworzywa (Plastics)

 

Renderowanie (Render)

Zobacz efekt Twojej pracy w rzeczywistej odsłonie.
Renderowanie pozwala na wygenerowanie elementu w maksymalnym przybliżeniu do rzeczywistości. Zaprezentuj luksusowo swój produkt dzięki tej możliwości !

Animacje (Animation)

Dzięki funkcji Animacje utwórz krótką prezentacje wideo dla wykonania instrukcji lub prezentacji działania Twojego produktu. Przedstaw ekskluzywnie swoje poczynania korzystając właśnie z tej możliwości.

Produkcja (Manufacture)

Programowanie w przestrzeni CAM w j. Polskim rozwinie Twoje umiejętności oraz przyspieszy pracę. Już nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać co kliknąć lub jakiej funkcji użyć dzięki polskim opisom wszystkich funkcji w operacjach obróbczych. Zawarte w nim praktyczne porady pomogą Ci w codziennej pracy.
Język Polski obejmuje:
– Frezowanie (Milling)
– Toczenie (Turning)
– Przyrostowa (Addative)
– Pomiar Sondą (Probe)
– Cięcie laser, woda, plazma (Cutting)

Rysunek & Dokumentacja (Drawings)

Pozwala na tworzenie rysunków technicznych naszych elementów w rzutach 2D. Stwórz rysunek za pomocą jednego kliknięcia, wymiaruj oraz opisz proces technologiczny za pomocą łatwych i prostych narzędzi.

Dlaczego warto?

Polska wersja językowa daje nie tylko sprawne poruszanie się po programie ale pozwala również na łatwiejsze zrozumienie funkcji jakie posiada Autodesk Fusion 360. Skierowane jest przede wszystkim dla nowych użytkowników ale nie tylko. Pamiętaj, że język ojczysty zawsze będzie Twoim językiem!

Chcesz zobaczyć możliwości Fusion 360 ? Umów się na prezentacje onlinE

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security